בחירות 2018 לראשות המועצה האזורית מטה אשר

נימי לנגר לראשות מטה אשר

לצפייה בסרטונים ובמצעים השונים למועצה האזורית מטה אשר כנסו לדף הפייסבוק הפעיל

 

שלום שמי נימי לנגר, אני בן קיבוץ גשר הזיו נשוי ואב לשלושה. כיום אני עורך דין במשרה מלאה במגוון תחומים אזרחיים עם התמחות באגודות שיתופיות (מושבים וקיבוצים), משפט מנהלי, מקרקעין וביטוח לאומי. במועצה אני מכהן מטעם המליאה כיו"ר של ועדת ערר לענייני ארנונה (ברמת שופט בית משפט שלום). כמו כן אני מרכז את עמותת שלוש השקמים העוסקת בקידום החיים והסביבה בגליל המערבי ומעורב דרכה בפרויקטים לקידום הגליל ולרווחת תושביו רבות אני עוסק בבעית התחבורה וכן בקו הכחול והירוק של הגליל המערבי ומורשתו. בעברי למדתי משפטים ועבדתי אצל היועץ המשפטי לממשלה (יעוץ וחקיקה) בתחום הכלכלי- פיסקלי והייתי שותף לכתיבת חוק החברות החדש. לאחר מכן המשכתי ללימודי תואר שני במנהל עסקים בקנדה. עבדתי ככלכלן בכיר במשרד גיזה זינגר אבן שם הייתי מעורב במכרזים למפעלי ההתפלה וערוצי תקשורת ויעוץ אסטרטגי לתעשיה ועסקים. כמו כן ישבתי בדירקטוריון של חברת בת של מילואות ובמספר הנהלות בקיבוץ ובאגודה הקהילתית ושימשתי כמזכיר קיבוצי, גשר הזיו.
תמיד ראיתי בנו בגליל המערבי כחברה לדוגמא. עירוב של יהודים, ערבים, בדואים ונוצרים, מושבים, קיבוצים וכפרים, חיים ביחד, בהרמוניה— מדברים אחד אל השני בגובה העיניים בכבוד וברעות.
אני תופס את אחריות ראש המועצה להגן על המרקם העדין והמיוחד. להיות קשוב ואמפטי לאחר, להגן על שוויון ערך האדם והדמוקרטיה, אבל בראש ובראשונה לקדם ולפתח את האזור לרווחת התושבים וילדיהם.
אני מבטיח להיות ראש רשות ישר. לקדם צמיחה ושגשוג כלכלי המתאימים לגליל המערבי הכחול והירוק. אני מבטיח להיות השליח שלכם, להיות קשוב ולומד למען כל אחד ואחת. לפעול להרחבת ההזדמנויות, להגן מפני איומים מבחוץ.
אני מבטיח למגר שחיתות ושררה שלטונית מביתנו, שררה אשר בסופו של יום תחלחל ותפגע בחירות של כל אחת ואחד מאיתנו בילדינו ובהורינו, ותטיל צל שחור וכבד על חיינו.